Bireysel müşteri gereksinimleri, geliştirme ve tasarım sürecinin temelini oluşturur. Hareketleri analiz etmek için özel yazılımımız, tasarım aşamasında planlanan tüm hareketleri simüle etmektir. Tip testleri yapıldığında, prototipler yüksek güçlü test tezgahlarımızda test edilir. Bu nedenle mükemmel koordine edilmiş nihai ürünler elde ediyoruz.

Aşağıdakilerle donatılabilen her türlü mafsallı ve mafsallı olmayan araç için uygun çok çeşitli geçit yolları sunuyoruz:

katlanır körükler, tek oluklu körükler, çift oluklu körükler, iç paneller, zemin sistemleri (köprü plakası, zincir köprü, döner zemin), hava kanalları veya kablo destek sistemleri, hafif ray için kompakt üst ve alt artikülasyon sistemleri.

Mühendislik

Tasarım, ses yalıtımı, yangın güvenliği ve ısı yalıtımı, müşterilerimiz için en iyi fiyata odaklanarak müşterinin spesifikasyonuna göre ayarlanır.

Hareket Etüdü

Halihazırda tasarım aşamasında olan tüm öngörülen araç hareketlerini değerlendirebilen ve simüle edebilen özel bir hareket analiz yazılımı geliştirdik. Bu yazılım daha sonra, hareket ve dayanıklılık testi ile ilk değerlendirmelerin tüm sonuçlarını doğrulamak için özel altı eksenli test tezgahımızda kullanılabilir ve son olarak ürün güvenliği ve ürün sorumluluğunu kanıtlar.

Tramvay

Artikülasyon sistemli tramvay körükleri.

Banliyö Treni

Jumper kablolarına bakım erişimi için ayrı olarak kilitlenebilir iç körüklü banliyö treni körükleri.

Metro

Esnek yanak panelli metro körükleri.

Yüksek Hızlı Trenler

Hızlı kilitlemeli orta çerçeveli yüksek hızlı körükler (gürültü testi)

Chainbridge

Patentli servis açıklığı olan chainbridge.

Hareket Testi Platformu

Palet araştırması için 6 eksenli hareket test tezgahı