Biz Kimiz ?

Hakkımızda

ULTIMATE, yaklaşık 1800 çalışanı ve Avusturya, Türkiye, Brezilya, ABD, Çin ve Avustralya’da dünya çapında konumlarıyla çok başarılı bir uluslararası şirketler grubudur. Merkezi Amstetten (Aşağı Avusturya) olan ULTIMATE Europe olarak, dünyayı hareket ettiren 70 kişilik genç, kendini işine adamış bir ekibiz! Sokakta, otoyolda veya yeraltında olsun – ana şey oraya güvenli bir şekilde ulaşmaktır.

Geçişlerden, otomatik kapı sistemlerinden raylı taşıtların iç donanımlarına kadar geniş bir ürün portföyü geliştirir, satar ve hizmet ederiz. Bu üç ürün alanını tek bir şirkette bulmak sektörümüzde benzersizdir – böylece tek bir kaynaktan eksiksiz çözümler sunabiliriz. IRIS ve ISO’ya göre en son demiryolu aracı standartlarına göre sertifikalı, OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) ve Yenileme müşterilerine tedarik ediyoruz.

Ultimate Türkiye Logo

Ürünlerimize İnanıyoruz

Bir demiryolu aracına binmek çeşitlilik, hareket, hız, güvenlik, iletişim ve hatta macera anlamına gelir. Bu değerleri şirketimizde de bulabilirsiniz! ULTIMATE genç, modern, sürekli hareket halinde, uluslararası ve çeşitlidir. Sıcakkanlı, sıcakkanlı çalışma ortamımız optimum uyum ve değerli ekip çalışması sağlar. Heyecan verici görevler, sürekli iyileştirme arzusu ve premium ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili en yüksek kalite bilinci, istikrarlı bir şekilde büyümemizi sağlayan başarımızın temelidir! Bununla birlikte, esnektir ve bireysel müşteri taleplerine hızlı bir şekilde yanıt veririz. ULTIMATE olarak, bireysel iç tasarımlarımız gibi, geçişlerimiz, müşterilerimizle her zaman iletişim halindeyiz – otomatik kapı sistemlerimiz ve basit ama temiz çözümlerimiz gibi çevikiz.